Pizza-oven @MAAK
Op het MAAK terrein is een pizza-oven van klei gebouwd. Klei is een prachtig circulair bouwmateriaal. De oven is met de hand gebouwd van Nederlands kleigoed. Het is een duurzaam product volledig gebouwd met hergebruikt materiaal. De oven is goed geïsoleerd, werkt heel efficiënt en kan tot 350 graden warm worden, waardoor je pizza in 2 minuten klaar is.
KleiGoed Ovens
MAAK Haarlem heeft deze pizza-oven in samenwerking met KleiGoed Ovens gebouwd. KleiGoed is expert op het gebied van bouwen met klei.
Omdat wij bij MAAK de samenwerking en samenhorigheid onder de MAAKers willen stimuleren is er een pizza-oven op het terrein gebouwd. Op deze manier kan gezelligheid en werk makkelijk met elkaar gecombineerd worden. De pizza-oven is dus uitsluitend voor de MAAKers te gebruiken.
Uitleg MAAKers instructies gebruik pizza-oven, klik hier.
LOCATIE & INFO
Pizza-oven van klei
Oudeweg 91-95 (op het achterterrein bij de F-units)
2031 CC Haarlem
samenwerking
MAAKers, MAAK Haarlem en KleiGoed Ovens.
MAAK over KleiGoed Ovens
Een prachtige manier van circulair bouwen met natuurlijke producten. Het is een mooi om zoiets met de hand te hebben zien ontstaan. Wij vinden het een fantastisch eindresultaat geworden en een hele fijne samenwerking geweest met KleiGoed Ovens.